Zapisz się na szkolenie z budowania modelu biznesowego online.

Większość osób popełnia podstawowy błąd pracując w biznesie, a nie nad biznesem. 

 

Spędzają potężne ilości godzin na pracy, nadwyrężając swoje zdrowie i będąc „człowiekiem orkiestrą” od wszystkiego, po to, by na koniec dnia otrzymać wynagrodzenie niewiele wyższe, niż na etacie, za znacznie większą liczbę poświęconych godzin.

 

Tak nie musi być! Byłam w tym miejscu, doświadczyłam tego i postanowiłam diametralnie zmienić sposób działania.

 

Spotkajmy się podczas szkolenia, a przekażę Ci całą swoją wiedzę z zakresu tworzenia i zarządzania dochodowym (i znacznie mniej czasochłonnym) biznesem.

 

 

 

 

Dlaczego organizujemy szkolenie z budowania modelu biznesowego?

Zacznijmy od najważniejszego…


Budując biznes jako trener personalny, instruktor zajęć grupowych oraz dietetyk od
ponad 15 lat, a od 3 lat online, zauważyłam, że pojawia się kilka istotnych problemów, z którymi zmagają się osoby na rynku online.

 

Obserwujesz to też u siebie?

 

Problem #1 – Masz problemy z pozyskaniem klientów, a to przekłada się na to, że nie możesz regularnie zarabiać. 

 

Problem #2 – Masz problem z pozyskaniem finansowania, a to przekłada się na brak możliwości rozwoju Twojej firmy, bo nie jesteś w stanie wykupić reklam czy zainwestować w aplikacje, zespół, towar.

 

Problem #3 – Masz problem z brakiem czasu, stresem i upierdliwymi zadaniami, a to przede wszystkim brak oddelegowania zadań operacyjnych dla Twojego zespołu i brak używania narzędzi i sztucznej inteligencji, która nas wspiera.

 

Problem #4 – Masz problem z kierunkiem w jakim chcesz iść (trening personalne, własne studio do treningu personalnego, szkolenia, praca online, diety, treningi, fit campy, książki, plany, konsultacje, kolekcja ubrań, własne suplementy, sprzęt do treningu w domu itd.), a to jest wynikiem tego, że nie masz jasno określonego modelu biznesowego Twojej firmy i nie wiesz dokładnie jakie czynności wykonywać, aby zamieniać to codziennie na pieniądze, które pojawią się w przyszłości.

 

W związku z powyższym postanowiłam stworzyć JEDEN JEDYNY RAZ w roku 2023, szkolenie z budowania modelu biznesowego online, w którym przekażę całą swoją wiedzę na temat zbudowania dobrze zorganizowanej, regularnie zarabiającej firmy ONLINE w dowolnej branży!

 

Niezależnie od tego czy jesteś osobą początkującą, czy zaawansowaną – zobaczysz podczas szkolenia od A do Z, jak budować firmy w oparciu o sprawdzony model, który działa.

 

Jeżeli go nie masz, to zdobędziesz wiedze na całe życie. Jeżeli masz już swój model to na pewno trafisz na kilka rzeczy, których jeszcze nie stosujesz i usprawnisz swój biznes.

 

Na szkoleniu z budowania modelu biznesowego online, będziesz miał /a okazję poznać nie tylko techniki tworzenia modelu, ale także sposoby na efektywne zarządzanie swoją firmą oraz budowanie regularnej sprzedaży i marki osobistej.

 

Na początku poznasz proces tworzenia modelu biznesowego w firmie, a następnie dowiesz się, jak go dostosować do różnych działań w social media, coachingu, mentoringu, szkoleniach, współpracy indywidualnej, programach, własnych produktach, sklepie online, aplikacji mobilnej, programach afflicyjnych czy konsultacjach, własnym biurze itd. 

 

Dzięki temu nabędziesz wiedzę na temat skutecznego zarządzania biznesem, który przynosi zyski.

 

Kolejnym ważnym aspektem biznesu jest zespół.

 

Nauczę Cię, jak zbudować mistrzowski zespół, który będzie wspierał Twoje działania i pozwoli Ci przestać być jedyną osobą wykonującą czynności operacyjne. 

 

Dzięki temu zyskasz więcej czasu na rozwijanie swojego biznesu.

 

Pokażę Ci mój proces rekrutacji, dzięki czemu zobaczysz, w jakim momencie można przyjąć nową osobę i czego od niej wymagać. Będziesz mógł wykorzystać tę wiedzę w swojej firmie, aby zbudować silny zespół.

 

Nie zabraknie również omówienia narzędzi, których używam i nauczę Cię wykorzystywania sztucznej inteligencji do wykonywania zadań w Twojej firmie.

 

Dzięki temu poznasz narzędzia, które pomogą Ci w prowadzeniu biznesu i usprawnią Twoje działania.

 

Kolejnym ważnym aspektem prowadzenia biznesu jest sprzedaż.

 

Nauczę Cię tworzenia lejków sprzedażowych, czyli zaplanowanego procesu sprzedaży, który sprawi, że dokładnie będziesz wiedział, co masz robić, aby finalnie zarobić pieniądze.

 

Poznasz także sposoby na budowanie marketingu Twojej firmy, aby klienci zgłaszali się sami oraz na utworzenie najcenniejszego źródła biznesu – szerokich polecenia.

 

Na koniec pokażę Ci, jak budować markę osobistą, aby zarabiać więcej, prościej i skuteczniej niż inni. Dzięki temu nauczysz się wyróżniać na tle konkurencji i zyskać większe zaufanie klientów.

 

 

Jakich efektów można się spodziewać szkoleniu?

Szkolenie odbywa się online (video, audio, tekst, zadania domowe, sesja Q&A, ponieważ to właśnie Twoje pytania i wątpliwości są dla nas najważniejsze. Będą one częścią programu).

 

Obszerny materiał pozwala na to, aby zrozumieć, w jaki sposób stworzyć model biznesowy, który zawiera w sobie proces budowania zespołu, narzędzi, procedur, sprzedaży, marketingu i obsługi klienta.

Z chaotycznego działań zaczniesz działać w profesjonalny i zorganizowany sposób. Wyniki zaczną być przewidywalne.

 

Dlaczego warto zapisać się na to szkolenie?

W ciągu 15 lat przeprowadziłam ponad 21 tysięcy treningów (zajęcia grupowe i personalne), w ciagu ostatnich 3 lat pomogłam tysiącom osób online odzyskać zdrowie i wymodelować sylwetkę, ale największym osiągnięciem są dla mnie opinii zadowolonych klientów, którym na przestrzeni ostatnich miesięcy pomogłam stworzyć lub rozkręcić  dochodowy biznes online.


Np. Kamil napisał o nas: “Wanda jest dla mnie w obecnej chwili mistrzem w tej dziedzinę. Rozwiała wszelkie moje wątpliwości. Wskazała odpowiednią drogę, która powinno się iść. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ ułożyła cały schemat czego się trzymać, by osiągnąć swój wyznaczony cel związany z biznesem online. Mistrzostwo świata. Polecam serdecznie”.

 

HARMONOGRAM SZKOLENIA

1. Zobaczysz w jaki sposób tworzy się model biznesowy w firmie.

2. Dowiesz się jak zbudować mistrzowski zespół, który będzie wspierał Twoje działania, dzięki czemu przestaniesz być jedyną osobą wykonującą czynności operacyjne.

3. Poznasz mój proces rekrutacji, dzięki czemu zobaczysz w jakim momencie można przyjąć nową osobę i czego od niej wymagać.

4. Poznasz wszystkie narzędzia, których używam z przykładami ich wykorzystania oraz nauczę Cię wykorzystywania sztucznej inteligencji do wykonywania zadań w Twojej firmie!

5. Nauczę Cię tworzenia lejków sprzedażowych – czyli zaplanowanego procesu sprzedaży, który sprawia, że dokładnie wiemy co mamy robić, aby finalnie zarobić pieniądze.

6. Pokaże Ci jak budować marketing Twojej firmy, aby klienci zgłaszali się sami i utworzyć najcenniejsze źródło biznesu, czyli szerokie polecenia.

7. Zobaczysz jak budować markę osobistą, aby zarabiać więcej, prościej i skuteczniej niż inni.

 

To jest moment Twojej decyzji!


Spójrz na to z innej strony. Masz w tej chwili dwie drogi przed sobą:

Droga 1: Odpuścisz sobie teraz lub – co gorsza – odłożysz zapisy na „wieczne nigdy”. Prawdopodobnie wyniki, które osiągałeś do tej pory, nie zmienią się. 

 

Jeśli nie zadowalają Cię… prawdopodobnie stan ten będzie się pogłębiał/a. Gdy za rok o tej samej porze się spotkamy, bardzo prawdopodobne, że będziesz tkwił lub tkwiła w tym samym, lub gorszym miejscu. 

 

Droga 2: Skorzystasz z propozycji na tej stronie. Zapoznasz się z przekazem na szkoleniu, a następnie zaczniesz wdrażać metody Wandy krok po kroku.

 

Zobaczysz, jak bardzo są skuteczne i jak solidne dają efekty. Otrzymasz wstęp wiedzę i wsparcie, które pomoże Ci w chwilach zwątpienia. Nauczysz się tworzenia modelu biznesowego, który wykorzystasz niezależnie od tego, w jakiej branży jesteś.

 

Dowiesz się jak postawić każdą firmę online od zera i ułożyć do niej podstawowy plan!

 

Jak myślisz, która droga daje Ci większą szansę na pozytywną zmianę?

Znasz przecież odpowiedź:)

 

Podejmij dla siebie najlepszą decyzję i dołącz do nas, póki są miejsca!


Szkolenie odbywa się tylko raz w roku!

Szkolenia są ograniczone ilością miejsc, dlatego aby mieć gwarancję uczestnictwa zapisz się na listę oczekujących.
Po dokonaniu zapisu, na 3 dni przed rozpoczęciem szkolenia otrzymasz link do zakupu.

Kto prowadzi szkolenie?

Wanda Trainer

Szkolenie prowadzi Wanda Trainer, która dzięki działalności na rynku online zarobiła swój pierwszy milion euro w niespełna rok.

Zaczynała biznes online w kwietniu 2019 roku, który dopiero wystrzelił w roku 2022, kiedy zastosowała skuteczny system.

 

Masz pytania? Napisz do nas

Dział pomocy pracuje od poniedziałku do czwartku, w godzinach 9:00-15:00.  Email: getfitbywanda@gmail.com