Wanda Trainer

Czy tak powinno na prawdę wyglądać życie?

Pierwsze kroki w moją samodzielność

Po skończeniu wydziału architektury na Politechnice Wrocławskiej, założyłam swoją firmę i pracowałam dla biura projektowego, w międzyczasie zdobywając dodatkowa wiedzę w zakresie projektowania wnętrz. Wykonywałam 4-5 zawodów jednocześnie. Projektowałam wnętrza, pracowałam przy planach zagospodarowania przestrzennego, a po południami pracowałam w fitnes klubie, w którym prowadziłam zajęcia grupowe fitness, treningi personalne, układałam diety, a następnie zostałam koordynatorem trenerów. Pracowałam dużo, a wszystkie zarobione pieniądze przeznaczałam w swój rozwój (szkolenia) oraz na wyjazd na snowboard (i opłacenie instruktora).

Zauważyłam, że praca z ludźmi (fitness klub) daje mi większą radość, niż praca w autocadzie. Mijały miesiące, a ja nie miałam co wpisać do książki praktyk (potrzebowałam 2 lat, aby otrzymać uprawnienia), ponieważ w biurze projektowym chodziłam na pocztę, kserowałam lub robiłam kawę, zamiast uczestniczyć w projektach. Dziś wiem, że było to najlepsze, co mogło mnie spotkać, ponieważ zmuszona byłam do dalszego działania i podejmowania odważnych decyzji, które ukształtowały mój charakter i osobowość i pozwoliły zbudować moje imperium.

W moje 25 urodziny, siedząc w zimnym tramwaju we Wrocławiu, zapytałam się siebie, czy tak powinno na prawdę wyglądać życie? Od rana do wieczora praca, powrót do domu, aby się przespać i znowu? Coś mi nie pasowało. Czułam, że nie o to w życiu chodzi, aby tracić zdrowie, kosztem pracy i zarabiania, a następnie stracić pieniądze, próbując odzyskać zdrowie...

Berlin - nowe życie 

W 2012 roku pracowałam w UEFA (Mistrzostwa Europy w Piłce nożnej), po zakończeniu Mistrzostw i mojego kontraktu, postanowiłam kontynuować zarabianie w EUR i wyprowadziłam się do Berlina. Więcej na ten temat dowiesz się w mojej pierwszej cyfrowej książki, która zainspiruje Cię i zmotywuje do działania (klikaj tutaj).
Następnie pracowałam w najlepszych fitness klubach w Berlinie: Hard Candy (Klub Madonny), Fitness First, Elixia, Aspria, Holmes Place, Joop, Clays, początkowo prowadząc zajęcia grupowe (od pilatesu i jogi po zaawansowanie choreografię na stepie), a następnie prowadząc treningi personalne (jak już nauczyłam się niemieckiego). 
W wieku 25 lat zaczęłam wszystko od nowa, bez przyjaciół, bez rodziny, bez pieniędzy, bez znajomosci języka niemieckiego. Bez planu B!
Za to miałam wiarę, ze sobie poradzę i byłam głucha na rady innych (na moje sczeszcie nie znałam niemieckiego!).

Prawo przyciągania

Dzięki różnym splotom wydarzeń (dziś wiem, że były to cuda, które wyniknęły z używania praw przyciągania-wtedy jeszcze nieświadomie), w 10 lat osiągnęłam więcej, niż byłam w stanie sobie wyobrazic!
Zamieszkałam w jednej z najlepszych dzielnic Berlina, trenowałam prominentów i milionerów. Już nie jeździłam polonezem tylko Porsche, Audi i AMG. 
Za każdym razem kiedy ufałam swojej intuicji, spotykały mnie najlepsze rzeczy, natomiast w momencie, kiedy na sile próbowałam zastosować schematy, użyć logicznego myślenia, czy wdrożyć rady innych, szczęście się ode mnie odwracało.
Z czasem poznałam prawo przyciągania i nauczyłam się z niego korzystać.

 

Dzięki temu wybrałam swoją drogę: pomagam kobietom stać się niezależnymi finansowo, odzyskać ich blask i energię oraz wymodelować najlepsze ciało w ich życiu!
Skąd ta misja? Ponieważ wiem, jak bez tego jest ciężko! Ponieważ kiedyś bardzo chorowałam  miamla zdeformowana sylwetkę a moje życie w Polsce było pasmem nieszczęść ... 10 lat temu zaczęłam czytać książki i krok po kroku, zmieniłam swoje życie. nikt mi nic nie dal, sama wszystko osiągnęłam, a ponieważ pomogłam przy okazji wielu kobietom, które poprosiły mnie o pomoc.
Znalezienie mojej drogi, zajęło mi 10 lat, dzięki temu Ty już nie musisz szukać, próbować i popełniać błędów, ponieważ ja poprowadzę Ciebie krok po kroku, jak nawigacja, do Twojego celu.
Pomaganie jest moja misją . Nie tylko się przy tym spełniam ale i świetnie bawię, a sukcesy moich klientek, są dla mnie paliwem napędowym i moim sukcesem.

"Corona Time" był dla mnie najlepszym, co mogło mnie spotkać ...

Świat się zatrzymał, a ja w końcu mogłam zrealizować swoje marzenia, przenieść swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu treningu ciała, umysłu i zdrowego odżywiania, do świata online, aby moc pomagać większej liczbie kobiet, które w normalnym świecie nie mogłyby siebie pozwolić na treningi ze mną.
Początkowo szukałam osób, które wykonają za mnie cała pracę , kończyło się to tym, że traciłam pieniądze i czas, bo wmawiano mi, że się tak nie da, jak sobie to wyobraziłam. Dlatego postanowiłam nauczyć się wszystkiego sama i zrobić tak jak ja chce. Oczywiście kosztowało mnie to bardzo dużo czasu, zdążały się chwile załamania, ale nieustanna wiara, sprawiała, że ciagle kontynuowałam to co zaczęłam. W ciagu 3 lat napisałam ponad 10 książek (wersja cyfrowa), stworzyłam platformę treningowa, przeprowadziłam kursy i szkolenia, prowadziłam treningi live stream, zarówno personalne, jak i w kameralnych grupach, następnie spełniłam swoje największe marzenie, jakim jest moja aplikacja GET FIT BY WANDA, dzięki której mogłam pomoc tysiącom kobiet, zrozumieć ze nie trzeba komplikować i wystarczy trzymać się podstaw (trening, dieta), aby osiągnąć swój cel. Bez tej aplikacji, nie byłabym w stanie ułożyć długoterminowych planów trenignowach, na wymodelowanie kobiecej, proporcjonalnej sylwetki bez celulitu (Beach Body, Booty, Stretch & Mobility), nie byłabym przeprowadzić szkoleń i kursów, wyzwań i innych projektów i być w kontakcie z moimi klientkami. Wszystko co miałam w głowie, zrealizowałam. Kolejny raz bycie głuchym na opinie innych (nawet "specjalistów" spowodowało, że się jednak dało!).

Kiedy zrealizowałam wszytko, a nawet więcej...

Dzięki pracy online, która była moim marzeniem, mogę pomagać tysiącom kobiet z dowolnego miejsca na ziemi. dzięki temu zrealizowałam kolejne swoje marzenie-brak ograniczeń: brak terminów, możliwość podróżowania!
Z czasem zaczęli się do mnie zgłaszać trenerzy i dietetycy, pytając, jak to zrobiłam. W połowie 2022 powstał pierwszy program mentoringowy, podczas którego sciśle współpracowałam z kilkoma trenerami, ucząc ich krok po kroku, jak rozkręcić dochodowy biznes online w niespełna  30 dni. Już w niespełna 3 tygodnie mieli pierwsze efekty.

 

Następnie zaczęły zgłaszać się do mnie moje klientki, czy nie pomogłabym im w ich zawodach (stylistka paznokci, stylistka rzęs, pani architekt, pan prawnik). Mimo że nie robiłam tego wcześniej i tym razem podjęłam wyzwanie. Kolejna decyzja, była strzałem w dziesiątke! Znowu to zrobiłam! I znowu sukces moich klientów!

Chęć wydobycia ze mnie tego, co najlepsze, spowodowała...

że zaczęły napływać do ​​mnie zapytania klientów i obserwujących i wiedziałam, że to słuszna decyzja. Wykorzystałem swój czas na zbudowanie różnych pasywnych źródeł dochodu. Obecnie posiadam 20 różnych źródeł dochodu. W miedzy czasie przeprowadziłam szkolenie, jak wybrać swój pierwsze źródło dochodu (klikaj tutaj)
I tak powstał mój kolejny biznes, tym razem coachingowy, który na początku składał się wyłącznie z klientów, którzy zwracali się do mnie w tej sprawie.
Obecnie prowadzę programy coachingowe i mentoringowe  z obszarów sprzedaży, rozwoju biznesu online, pewności siebie oraz tworzę dla moich klienta lub uczę ich, jak zbudować dochodowy biznes online krok po kroku.
Ucz się na moich doświadczeniach i stań się częścią społeczności. 

Zostań częścią mojej społeczności: kliknij tutaj

 Kliknij tutaj aby aplikować do programu