Szkolenie. Moduł III: Jak jeść?

 • Czy kiedykolwiek czułaś, że dajesz z siebie wszystko, ale nie masz rezultatów, jakie chcesz mieć?
 • Czy jesteś zmęczona pogonią za wymarzoną sylwetką, marnowaniem czasu, wydawaniem pieniędzy na kolejne plany, walką o odzyskanie energii i ciała sprzed lat?
 • A może masz ZBYT DUŻO obowiązków i za mało czasu na rzeczy, które kochasz… a co dopiero na trening, zdrowe odżywianie czy swój rozwój, przez co czujesz się przytłoczona, a nadmiar sprzecznych informacji Cię frustruje, bo już nie wiesz kogoś słuchać, bo każdy mówi co innego?

Nie jesteś sama…

Większość kobiet WALCZY, aby odzyskać swoją energię i figurę, wprowadzić zdrowe nawyki. 

To dlatego, że utknęłaś w pułapce nowych diet czy suplementów, zamiast skupiać się na rzeczach, które naprawdę działają i dadzą efekty.

To nie jest dobry model transformacji.

 

Szkolenie umożliwia Tobie stopniowa zmianę nawyków żywieniowych, które będą dla Ciebie źródłem energii i blasku, a nie frustracji!

Zdradzę Ci sekret, który odkryłam kilka lat temu, który przekształcił mój sposób odżywiania (dieta bez diety) w lifestyle i pomógł mi odzyskać energię, zdrowie oraz uzyskać wymarzona figurę w szybkim tempie…

Musisz nauczyć się kluczowych kwestii, aby zbudować zdrowe nawyki, które staną  się Twoim lifestyle, a nie przymusem!

Kliknij tutaj i poznaj tematy szkolenia

Problem polega na tym, że większość kobiet, nie spożywa posiłków we właściwej kolejności, o odpowiednich porach, w odpowiednim polaczeniu...

W rezultacie utknęły w miejscu, stosując modne diety, które wysysają z nich energię lub kupują drogę na skróty, która prowadzi do efektu jojo, frustracji i często chorób.

Albo spędzają zbyt dużo czasu w kuchni, zamiast rozwijać swój potencjał i wymodelować najlepsze Ciało w swoim życiu!

Jak jeść? Co jeść? O czym pamiętać?

odsłuchaj darmową Lekcję wprowadzająca 

Czy wiesz, że kilka lat temu byłam tam gdzie Ty jesteś? Trenowałam i nie miałam efektów. Nie widziałam co i jak jeść. Byłam zmęczona, często chorowałam, miałam niedoczynność tarczycy, kiepską cerę, paznokcie i włosy, byłam zmęczona, rozdrażniona, miewałam huśtawki nastroju.

Co się stało? Zmieniałam swój styl życia diametralnie.

Po przeczytaniu artykułu na temat tego, że jedzenia ma wpływ nie tylko na zdrowie i wygląd zewnętrzny, ale również na biochemię mózgu, postanowiłam przeprowadzać na sobie mały eksperyment, dzięki któremu, powstał mój szybki i zdrowy sposób na top figurę oraz zdrowie nie na chwilę, ale na długie lata.

Długo testowałam i weryfikowałam informacje, przeczytane w książkach i zdobytych podczas szkoleń. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość:

Ty już nie musisz tego robić! Masz ode mnie gotowy „przepis na Swój sukces”: 

Startujemy

9.01.2023

 

Dla kogo jest to szkolenie?

Jeśli chcesz:

 • odzyskać swój blask i energie
 • odżywiać się zdrowo i nie przejmować kaloriami
 • zaoszczędzić czas i pieniądze na nieskuteczne rozwiazania
 • chcesz zmiany i jesteś w stanie włożyć w to tyle pracy, ile będzie trzeba...to jest to szkolenie dla Ciebie!

Dla kogo NIE jest to szkolenie?

 • NIE jest ważne dla ciebie Twoje ciało ani Twoje samopoczucie i zdrowie
 • NIE nadajesz się do coachingu i zawsze szukasz powodów, dla których strategia nie zadziała, zamiast tego, jak zmieni ona Twoja sylwetkę i poprawi jakość życia
 • NIE jesteś zainteresowana wykorzystaniem technologii, aby uwolnić swój czas i zacząć wykonywać skuteczny plan, aby szybko i trwale osiągnąć swoje efekty
 • NIE jesteś zainteresowana staniem się najlepsza wersja siebie
 • Chcesz pozostać w swojej strefie komfortu i NIE rzucać sobie wyzwania i wywrzeć niesamowity wpływ na tych, których kochasz- rodzina, dzieci

 • NIE jesteś zainteresowana zastosowaniem najskuteczniejszych  rozwiązań, zamiast tego wolisz trzymać się produktów które znasz, zamawiać diety pudełkowe, jeść w restauracjach, spędzać godziny na siłowni, chodzić na operacje, stosować suplementy, co w rezultacie powoduje, ze tracisz nie tylko czasu ale i pieniądze 

Natomiast jeśli jesteś kobietą , która na prawdę chce wdrożyć skuteczny plan jeśli jesteś gotowa, aby zmienić swoje życie, dołącz dzisiaj do programu. Podaruj sobie najlepszy prezent:

Energię oraz "efekt uboczny" zdrowego odżywiania NAJLEPSZE CIAŁO W TWOIM ŻYCIU z którego będziesz dumna! 

 

KUP TERAZ za 79.99 EUR oferta ważna tylko w dniu 5.12

 • od 6.12: 97 EUR
 • od 10.12: 197 EUR
 • od 16.12: 249 EUR
 • od 21.12: 397
 • od 27.12. obowiązuje Cena regularna 497EUR

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Zarezerwuj swój udział dokonując płatności teraz.