Zapisy na szkolenia:

Zapisy na nadchodzących szkolenia

W związku z ogromnym zainteresowaniem moimi szkoleniami, został uruchomiony system zapisów.


Szkolenia są ograniczone ilością miejsc, dlatego aby mieć gwarancję uczestnictwa zapisz się klikając w wybrane szkolenie.

Po dokonaniu zapisu, na 3 dni przed szkoleniem otrzymasz link do jego zakupu.

Szkolenia dostępne są w Aplikacji GET FIT BY WANDA, co pozwoli Ci na ponowne odsłuchanie w dowolnym momencie. Natomiast stały kontakt ze mną oraz z pozostałymi uczestnikami danego szkolenia, będzie możliwy poprzez dostęp do ekskluzywnej, kameralnej grupy również w Aplikacji GET FIT BY WANDA. Dostęp otrzymasz po opłaceniu szkolenia, automatycznie wraz w dostępem do szkolenia, w dniu jego startu: 1.12.2022 

 

 

 

UWAGA! Nie prowadzę sprzedaży ciągłej szkoleń. Aby poznać zasady udziału przeczytaj następujące kroki:

KROK 1

Śledź kalendarz moich szkoleń

  • Każde z moich szkoleń ma kilka edycji w roku. Na każde ze szkoleń obowiązują zapisy. Dokonanie zapisu na listę oczekujących daje gwarancję miejsca.
Gdzie znajdziesz informację o zbliżających się szkoleniach?

Obserwuj moje konto na Instagramie: @wanda.trainer - tam pojawiają się informacje o zbliżających się szkoleniach.

KROK 2

Zapisz się na wybrane szkolenie

  • Zapisz się na listę oczekujących (KLIKNIJ TUTAJ), dzięki temu zyskasz gwarancję miejsca. Tylko osoby, które dokonają zapisu, otrzymają na swoją skrzynkę mailową, 3 dni przed startem szkolenia, link do jego zakupu.

KROK 3

Dokonaj zakupu szkolenia

  • Aby mieć gwarancję ceny, opłać kurs najpóźniej do ostatniego dnia miesiąca. Wraz z nowym miesiącem cena wzrasta. Link do zakupu będzie aktywny tylko przez 7 dni. Później nie będzie już możliwości zakupu.

KROK 4

Dołącz do ekskluzywnej grupy w mojej Aplikacji GET FIT by WANDA

  • Każde z moich szkoleń odbywa w nowoczesnej Aplikacji GET FIT by WANDA. Wraz z nową edycją szkolenia pojawiają się nowe live, więc zakres wiedzy, którą Ci udostępniam, stale się poszerza. Ponadto w ekskluzywnej grupie w Aplikacji, będziesz w stałym kontakcie ze mną oraz z pozostałymi kursantami (Bonus 2 i 3)

Jak dołączyć do grupy?

  • Po opłaceniu swojego zamówienia otrzymasz automatyczny dostęp zarówno do swojego szkolenia w Aplikacji GET FIT by Wanda, jak i do ekskluzywnej grupy i prywatnego chatu ze mną.
Udogodnienie. Korzystaj nawet kiedy jesteś offline (samolot).

Korzystając z Aplikacji Webowej, konieczny jest dostęp do internetu, natomiast aplikacja pobrana ze sklepu GOOGLE lub APPLE, nie wymaga połączenia z internetem (video szkoleniowe pobierasz raz i korzystasz nawet będąc offline), do chatu ze mną i z pozostałymi kursantami, potrzebujesz internetu.

KROK 5

Do zobaczenia na szkoleniu w Aplikacji

GET FIT by WANDA:

https://getfitbywanda.passion.io/learn/products/107883

  • w zakładce PLANS: znajdziesz swoje szkolenie, w którym znajdują się już wszystkie nagrane live, a wraz z nową edycją pojawią się kolejne video.
  • w zakładce CHAT: znajdziesz ekskluzywna grupę aktualnej edycji szkolenia. Czuj się jak u siebie, zadawaj pytania. W grupie współpracujemy, jesteśmy dla siebie uprzejmi i pomocni.