WYZWANIE na 2023 ROK! Wymodeluj kobiecą, proporcjonalną sylwetkę w 365 dni.


 

Uzyskaj dostęp do najskuteczniejszego planu na 365 dni i przekształć swoja sylwetkę w kobiecą i proporcjonalną!

Pełny 12 miesięczny  (365 treningów+Dieta+Progres+Ekskluzywna Grupa+Chat ze mna) 

START

Poznaj System

SKUTECZNY SYSTEM na wymodelowanie kobiecej sylwetki już dostępny w Polsce!

12 miesięczny Plan Online prowadzony przez założycielkę Systemu GET FIT BY WANDA, coacha, trenerkę i dietetyczkę kobiet Wandę Trainer, która od 15 lat pomaga Kobietom po 30+ odzyskać blask i wymodelować najlepsze ciało w ich życiu!

W ciągu zaledwie 30 minut dziennie, wykonasz najskuteczniejsze treningi dla Kobiet (bez zbędnych ćwiczeń, często deformujących sylwetkę).

W ciagu zaledwie 5 minut dziennie przygotujesz zdrowe posiłki, bez liczenia kalorii. 

Wszystko po to, aby zmaksymalizować Twoje efekty i zaoszczędzić Twój cenny czas!  

W miarę postępów, zaczniesz nie tylko likwidować nadmiar tkanki tłuszczowej oraz cellulit, ale również zaczniesz nabierać kobiecych kształtów: wcięcie w talii, jędrne pośladki,  smukle uda i ramiona, a przede wszystkim odzyskasz energię i swój blask! 

Pod koniec programu będziesz całkowicie inna osoba-zmieni się nie tylko Twoje ciało, ale i umysł – a co za tym idzie, pewność i miłości do siebie oraz zaczynisz odnosić sukcesy w każdej dziedzinie Twojego życia!

CO OTRZYMASZ?

Dostęp do:

✅ PLAN TRENINGOWY na 365 dni:
Dostęp do 12 miesięcznego Planu treningowego, zawierających najskuteczniejsze metody i najefektywniejsze ćwiczenia na wymodelowanie kobiecej sylwetki (co miesięcy nowy plan z nowa metodo i nowym sprzętem). Możesz wykonywać w domu:) Bez przysiadów, bez tzw. brzuszkowa bez cardio! Sprzęt: w pierwszym mięsiącu potrzebujesz tylko Booty Bands Nowej generacji.

oraz nastepujące Bonusy:

✅ BONUS #1: 
Plan żywieniowy w celu maksymalizacji efektów (dieta bez diety, czyli bez liczenia kalorii, ważenia posiłków, głodówek i efektu jojo. Przygotowanie posiłków  zajmuje maksymalnie 5 min, dzięki temu oszczędzasz zarówno czas, jak i pieniądze, dostarczając swojemu organizmowi niezbędnych witamin i mikroelementów. 
Jednym kliknieciem w aplikacji wiesz już co i o której zjeść.

✅ BONUS #2:

Dostęp do ekskluzywnej grupy społecznościowej, pociągającej Ciebie do odpowiedzialności, gdzie możesz łączyć się, dzielić transformacją i rozwijać się z innymi członkami na całym świecie, abyś nie rezygnowała, dopóki nie zobaczysz wyników. Dołączysz do ekskluzywnej społeczności inspirujących kobiet, aby otrzymać wsparcie i motywacje od kobiet mających takie cele jak Ty, motywujących i wspierających się nawzajem. Kiedy nawet nadejdą gorsze dni i nie będziesz mila ochoty na trening lub stracisz motywacje, dziewczyny w grupie nie pozwolą Ci dopuścic! 

✅ BONUS #3:
Stały kontakt ze mną (chat w aplikacji), abyś otrzymała wsparcie oraz odpowiedzi na każde nurtujące Cię pytanie na bieżąco.
Kiedy nawet nadejdą gorsze dni i nie będziesz mila ochoty na trening lub stracisz motywacje, nie pozwolę Ci dopuścic! 
✅ BONUS #4:
Monitorowanie nawyków, takich jak liczba godzin snu, nawodnienie, kroki, waga, cm, kg, samopoczucie, liczba powtórzeń, fit test, wyzwanie
Zapisywanie, odhaczanie swoich nowych nawyków i osiągniętych celów sprawi, pozwoli Ci utrzymać motywacje. Jednym kliknieciem wprowadzasz dane, aplikacja pokazuje Ci wykresy.
✅ BONUS #5:
Cotygodniowe sesje Q&A  Live, podczas których Wanda odpowie na zadane przez Was w ciagu tygodnia pytania, oraz odpowie na te bieżące. 
Sesje beda nagrywane i udostępniane w aplikacji, dlatego nic Cie nie ominie! Możesz nadrobić w dowolnym momencie:)

✅ BONUS #6:
+PLUS: specjalna zniżka 100 EUR przy wyborze 9 miesięcznego członkostwa (Uwaga! Promocja ważna tylko na tej stronie).
Decydując się  teraz na ofertę w abonamencie na 9 miesięcy,  otrzymujesz ogromną zniżkę na członkostwo GET FIT BY WANDA w porównaniu z planem miesięcznym. To sprawia, że Twoja transformacja staje się jeszcze bardziej przystępna.
Twoja zmieniająca życie transformacja zaczyna się od członkostwa w EKSKLUZYWNYM KLUBIE DLA KOBIET: GET FIT BY WANDA.

Co dziewczyny sądzą o programie

  • Kasia 40+, mama 2 dzieci

Holandia

Współpraca z Wandą spełniła moje najśmielsze oczekiwania. Wanda jest świetnym trenerem z indywidualnym podejściem.  żywienia, zawsze chętnie odpowiadała i służyła pomocą. Uśmiechnięta i dająca dużą dawkę energii, więc jeśli wciąż się zastanawiasz nad wyborem trenera to polecam z całego serca.Wandy treningi są dopracowane, a efekty zobaczysz w bardzo szybkim tempie.

  • Ania 20+, mama 2 dzieci

Anglia

Wandę znalazłem na Instagramie, po cichu śledziłem ją przez około 2 lata wstecz, aż zdecydowałem się wypróbować jej metody i trening. I o mój Boże. Osiągnąłem wyniki. Nie jest pierwszym trenerem personalnym, z którym pracowałem, ale pierwszym, w którym osiągnąłem wymarzone rezultaty. Niestety to mój ostatni program treningowy z nią. 

  • Karolina 30+, 

Niemcy

Trenuje z Wanda ponad 2 lata. Mam najlepsza forme życia. Plaski brzuch, zbudowany pośladki, prawie niewidoczny cellulit. Teraz nie wyobrażam sobie życie bez trenowania i zdrowej diety. Oczywiście cheaty robilam i robić bede. Wszystko jak uczy Wanda dla ludzi, jeśli sie wie, jak i kiedy i co jeść. Najlepszy trener w Berlinie!

 

Twoja zmieniająca życie transformacja zaczyna się od członkostwa w EKSKLUZYWNYM KLUBIE DLA KOBIET: GET FIT BY WANDA.

 

Transformacje członków GET FIT by WANDA:

 

Więcej opinii i rezultatów