Kobieca Sylwetka-czyli Kompleksowy Program Twojej Metamorfozy

☑️ Czy kiedykolwiek czułaś, że dajesz z siebie wszystko, ale nadal nie masz rezultatów?
☑️ Czy jesteś zmęczona: pogonią za wymarzoną sylwetką, marnowaniem czasu, wydawaniem pieniędzy na kolejne programy, walką o odzyskanie energii?
☑️ A może masz ZBYT DUŻO obowiązków i za mało czasu na rzeczy, które kochasz… a co dopiero na trening, zdrowe odżywianie czy swój rozwój?
☑️ Czy czujesz się przytłoczona i sfrustrowana nadmiarem informacji, często sprzecznych, nie wiesz kogoś słuchać, bo każdy mówi co innego?

  TO NIE JEST TWOJA WINA! 

  To dlatego, że utknęłaś w pułapce nowych diet, treningów czy suplementów, zamiast skupiać się na rzeczach, które naprawdę działają i dadzą Tobie wymarzone efekty. Większość kobiet WALCZY, aby odzyskać swoją energię i figurę...

  Poznaj system modelowania kobiecej sylwetki.


  Kompleksowy program na wymodelowanie kobiecej, proporcjonalnej sylwetki: wcięcie w talii, smukłe uda i ramiona, pośladki przypominające kształtem brzoskwinkę, brak cellulitu, a przy tym energia i witalność.

  Dzięki programowi krok po kroku będziesz wprowadzać stopniowo nowe czynności, korzystając ze skutecznego planu.
  Dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze, ponieważ treningi trwają od 4 do 30 minut, możesz wykonywać je w domu (zwłaszcza w początkowych fazach). nie wydajesz czasu na trenera, karnet na silownie, czy dojazdy.
  Przygotowanie posiłków zajmuje Tobie ok 5 minut, dzięki czemu oszczędzasz czas, jesz smacznie i zdrowo, a po posiłku masz dużo energii zamiast zmęczenia.
  Kupujesz tylko to, co daje Tobie zdrowie, nie zastanawiasz się, co zjeść - postępujesz wg gotowych tabelek, odhaczasz, co powinnaś zjeść, a następnie pozwalasz sobie na to, co lubisz.
  Aby wprowadzić trwałe nowe nawyki, potrzeba konsekwentnego działania.
  Jeśli wykonasz pierwszy krok, to z aplikacją Get Fit by Wanda, w której znajduje się program, będziesz mogła łatwo zachować konsekwencję działania, ponieważ wystarczy kliknąć i wiesz, jaki trening masz do wykonania danego dnia. To samo dotyczy jedzenia (dieta bez diety), które polega na dostarczaniu organizmowi niezbędnych witamin i mikroelementów.

  Dzięki dodatkowym bonusom, takim jak kursy online, e-booki, audiobooki (o wartości ponad 5.000 EUR), poznasz i zrozumiesz innowacyjność mojej metody. Dzięki temu pozostaniesz zmotywowana i zrozumiesz, że w dni, kiedy przyjdzie Ci pokusa lub zwątpienie, nie odpuścisz.

  80% to mindset, 20% to działanie.
  Bez odpowiedniego nastawienia i bez tzw. przeprogramowania umysłu, niestety nie osiągniesz rezultatów i szybko zapomnisz, dlatego dużą część tego programu poświęciłam na zmianę nastawienia. Do odsłuchiwania podczas codziennych czynności takich jak spacery, pranie, sprzątanie lub dojazdy do pracy.

  Rozumiem Cię doskonale, jak trudno się zmieniać, kiedy otoczenie nie sprzyja, kiedy rodzina nieswiadomie często podcina skrzydła, ponieważ postrzega Cię taką, jaka byłaś, a nie taką, jaką chcesz być i stajesz się. Dlatego w aplikacji znajdziesz również community kobiet takich jak Ty, które są gotowe wykonać pierwszy krok, które czują, że utknęły w miejscu, do którego nie należą, ale w końcu chcą wziąć sprawy w swoje ręce, odzyskać energię, blask, zdrowie oraz wymodelować kobiecą sylwetkę. W grupie siła!

  Przez pierwszy miesiąc mam ścisły kontakt z Tobą na WhatsApp (coachnig o wartosci 3.000 EUR), dzięki czemu odpowiadam na Twoje bieżące pytania, rozwiewam Twoje wątpliwości, wspieram, motywuję i nie pozwalam odpuścić.

  Rozumiem, jak ważne są pierwsze 21 dni. Wiem, że już po 7-11 dniach włączają się programy autosabotażujące i większość kobiet wraca do starych przyzwyczajeń i przestaje kontynuować programy, dlatego jestem przy Tobie podczas tych najtrudniejszych dni.

  KLIKNIJ TUTAJ ABY KUPIC
  Dołącz dzisiaj! Zaoszczędzisz 500 EUR! Start 3.06.2024. Dla pierwszych 10 osób: online coaching – stały kontakt z Wandą przez 1 miesiąc – za darmo (o wartości 3.000 EUR).