Program Totalna Metamorfoza

 • Czy kiedykolwiek czułaś, że dajesz z siebie wszystko, ale nie masz rezultatów, jakie chcesz mieć?
 • Czy jesteś zmęczona pogonią za wymarzoną sylwetką, marnowaniem czasu, wydawaniem pieniędzy na kolejne plany, walką o odzyskanie energii i ciała sprzed lat?
 • A może masz ZBYT DUŻO obowiązków i za mało czasu na rzeczy, które kochasz… a co dopiero na trening, zdrowe odżywianie czy swój rozwój, przez co czujesz się przytłoczona, a nadmiar sprzecznych informacji Cię frustruje, bo już nie wiesz kogoś słuchać, bo każdy mówi co innego?

Nie jesteś sama…

Większość kobiet WALCZY, aby odzyskać swoją energię i figurę, wprowadzić zdrowe nawyki. 

To dlatego, że utknęłaś w pułapce nowych diet, treningów czy super suplementów, zamiast skupiać się na rzeczach, które naprawdę działają i dadzą efekty.

To nie jest dobry model transformacji.

Zdradzę ci więc sekret, który odkryłam kilka lat temu, który przekształcił mój trening w lifestyle i pomógł mi odzyskać energię, zdrowie oraz uzyskać wymarzona figurę w szybkim tempie…

Musisz nauczyć się sekwencji w tej kolejności, aby zbudować zdrowe nawyki, które staną  się Twoim lifestyle, a nie przymusem!

Problem polega na tym, że większość kobiet, nie opanowuje sekwencji we właściwej kolejności… lub osiągają dobre wyniki w jednej z umiejętności, ale zaniedbują inne, przez co nigdy nie osiągają pełnej satysfakcji.

W rezultacie utknęły w miejscu, stosując modne diety lub programy treningowe, które wysysają z nich energię lub kupują drogę na skróty, która prowadzi do efektu jojo, frustracji i często chorób.

Albo spędzają zbyt dużo czasu na ćwiczeniach o niskiej wartości (nieskutecznych lub deformujących kobieca sylwetkę), zamiast rozwijać swój potencjał i wymodelować najlepsze Ciało w swoim życiu!

 

Program Totalna Metamorfoza to pierwszy program w Polsce

które raz na zawsze zmieni sposób myślenia o programach treningowych i żywieniowych i zastąpi go zdrową i skuteczną zmianą, potrzebną do wymodelowania kobiecej sylwetki i do odzyskania energii tak, abyś mogła zbudować ciało i stać się osoba, która KOCHASZ!

Ale zanim kupisz dostęp… przeczytaj poniższe informacje, aby upewnić się, że Program Totalna Metamorfoza  jest dla Ciebie odpowiedni…

 

Program Totalna Metamorfoza NIE jest dla Ciebie, jeśli:

 • NIE jest ważne dla ciebie Twoje ciało ani Twoje samopoczucie i zdrowie
 • NIE nadajesz się do coachingu i zawsze szukasz powodów, dla których strategia nie zadziała, zamiast tego, jak zmieni ona Twoja sylwetkę i poprawi jakość życia
 • NIE jesteś zainteresowana wykorzystaniem technologii, aby uwolnić swój czas i zacząć wykonywać skuteczny plan, aby szybko i trwale osiągnąć swoje efekty
 • NIE jesteś zainteresowana staniem się najlepsza wersja siebie
 • Chcesz pozostać w swojej strefie komfortu i NIE rzucać sobie wyzwania i wywrzeć niesamowity wpływ na tych, których kochasz- rodzina, dzieci

 • NIE jesteś zainteresowana zastosowaniem najskuteczniejszych  rozwiązań, zamiast tego wolisz trzymać się produktów które znasz, zamawiać diety pudełkowe, jeść w restauracjach, spędzać godziny na siłowni, chodzić na operacje, stosować suplementy, co w rezultacie powoduje, ze tracisz nie tylko czasu ale i pieniądze

 

Natomiast jeśli jesteś kobietą , która na prawdę chce wdrożyć skuteczny plan oraz trenować tylko tyle, ile potrzeba, a nie przesiadywać godzinami na siłowni. Jeśli jesteś gotowa, aby zmienić swoje życie, dołącz dzisiaj do programu. Podaruj sobie najlepszy prezent.

NAJLEPSZE CIAŁO W TWOIM ŻYCIU z którego będziesz dumna! 

Od tej pory przystajesz być kobieta celbula! Kliknij tutaj i dowiedz się, kto to jest kobieta cebula.

MAKE YOURSELF A PRIORITY!

 

Nie prowadzę sprzedaży ciągłej Szkoleń. 

W związku z ograniczoną ilością miejsc, został uruchomiony system zapisów. 

Aby poznać zasady udziału przeczytaj następujące kroki:

KROK 1

Śledź kalendarz moich programów i szkoleń

 • Każde z moich szkoleń i programów ma kilka edycji w roku. Na każde obowiązują zapisy. Dokonanie zapisu na listę oczekujących, daje gwarancję miejsca.
Gdzie znajdziesz informację o zbliżających się terminach?

Obserwuj moje konto na Instagramie: @wanda.trainer - tam pojawiają się informacje o zbliżających się programach i szkoleniach.

KROK 2

ZAPISZ SIE

 • Zapisz się na listę oczekujących, dzięki temu zyskasz gwarancję miejsca. Tylko osoby, które dokonają zapisu, otrzymają na swoją skrzynkę mailową, 3 dni przed oficjalnym startem zapisów, link do zakupu. Dzięki temu, ze masz pierwszeństwo w dokonaniu płatności, masz pewność, że zdążysz opłacić swoje miejsce.

KROK 3

Dokonaj zakupu szkolenia

 • Aby mieć gwarancję ceny, opłać kurs najpóźniej do ostatniego dnia miesiąca. Wraz z nowym miesiącem cena wzrasta. Link do zakupu będzie aktywny tylko przez 7 dni. Później nie będzie już możliwości zakupu.