Osiągnij więcej w ciągu trzech miesięcy niż inni osiągają w ciągu trzech lat.

Jak to jest, że niektórzy ludzie osiągają tak wiele, podczas gdy większość ludzi nigdy nie osiągnęło tego, do czego są zdolni?
Jeśli mogłbyś w pełni wykorzystać swój potencjał, co stałoby się inne dla Ciebie?
Jakby się zmieniłoby Twoje życie, jeśli każdego dnia wykorzystywałbyś swój całkowity potencjał?
Co byłoby inne za 6 miesięcy, rok, 3 lata, 5 lat, jeśli każdego dnia byłbyś najlepszą wersją siebie?
Te pytania pozwalają już zrozumieć, co czas robi, aby Cię ukształtować.

Od kilku lat pomagam swoim klientom zarówno podczas pracy indywidualnej, jak i grupowej, stworzyć plan, aby osiągnąć ich cele.

"Gdybyśmy robili wszystkie rzeczy, które jesteśmy w stanie zrobić, wprowadzilibyśmy się w ogromne zdumienie." Thomas Edison.
"Większość z nas ma dwa życia. Życie, którym żyjemy, i nieożywione życie w nas samych." S. Pressfield.
To drugie, to życie, którego my pragniemy. To życie istnieje gdzieś w głębi nas. Tym życiem możesz żyć, jeśli odpowiesz na pytanie, czego tak naprawdę chcesz i będziesz tak ą osobą, która będzie wykorzystywać w pełni swój potencjał, będzie żyć zdrowo, śmiało sięgać po marzenia i zacznie działać.
Bycie taką osobą jest świetne, ale jak możesz stać się taką osobą? Co potrzebujesz, aby być najlepszą wersją siebie? To jest interesujące pytanie. Zawsze zadaję pytania swoim klientom, co potrzebujesz, aby być najlepszą wersją siebie? Oczywiście, otrzymuję wiele różnych odpowiedzi...

W tym szkoleniu pokażę Tobie, jak zwiększyć Twoje obecne rezultaty 4-krotnie w bardzo krótkim okresie czasu.

Nauczysz się, co dokładnie potrzeba zrobić, aby być najlepszym każdego dnia.
Odkryjesz sekret najlepszych wyników.
Nauczysz się kreować wspaniałe życie w Twoim życiu.
Nie będzie to skomplikowane, ale nie oznacza, że będzie łatwe do wykonania.

Numerem 1, dlaczego ludzie nie osiągają swoich celów, jest niewystarczająca wiedza.

To nie strategia czy pomysł, to nie brak kontaktów z innymi ludźmi, brak zasięgów w social media, to nie ciężka praca, talent czy szczęście.
Oczywiście, wszystkie te rzeczy pomagają, ale nie są faktorem, który sprawi różnicę.
Nie ma wątpliwości, że te rzeczy są przydatne, ale bez działania na nic się nie zdadzą.
Słyszałeś na pewno, że wiedza jest mocą. Nie zgodzę się. Sama wiedza nic nie da.
Ludzie spędzają życie na nauce, ale bez celu.
Wiedza sama nie przynosi nikomu korzyści, dopóki ta osoba czegoś z tą wiedzą nie zrobi.
A super pomysły są bezużyteczne, dopóki się ich nie zastosuje.
Możesz być mądry i mieć dostęp do wielu informacji, mieć dużo talentów, ale na końcu musisz działać.
Osoby i firmy, które osiągają sukces, potrafią działać lepiej niż konkurencja. Bariera, która stoi między tobą a życiem, jakim jesteś zdolny żyć, jest brak konsekwentego działania.
Efektywne działanie sprawi, że będziesz wolny. To jest właśnie ta ścieżka, która pozwoli Tobie otrzymać to, co tak naprawdę chcesz. Spełnic Twoje najgłębsze pragnienia.

Jak to jest, że dany pomysł u jednej osoby przynosi rezultaty, a u innych nie? Na przykład pani X stosuje moją dietę i treningi i wygląda i czuje się świetnie. Pani Y pyta pani X, co zrobiłaś? Po czym kupuje ten sam program i dietę i... nie ma efektów, mimo że ma plan, w którym wie dokładnie, co wykonać krok po kroku, a inne osoby dzięki temu realizują swoje cele. Dlaczego pani Y nie?

Ponieważ nie wykonuje 1:1 tego, co jest w planie. 65% ludzi ma problemy z nadwagą. To nie jest problem z wiedzą (na pewno każda osoba może Ci opowiadać o dietach cud i treningach i być niezłym teoretykiem), to problem w zastosowaniu tego!

Kiedy nauczysz się, jak zacząć działać, osiągniesz fantastyczne rezultaty, wkładając w to niewielką ilość czasu. Pamiętaj, że nie chodzi o to, co wiesz i kogo znasz, tylko o to, czy to zastosujesz.

W tym szkoleniu pokażę Tobie, jak osiągnąć to, co najlepsze, poprzez efektywne działanie. Większość z tych rzeczy na pewno już znasz, ale jak już wspomniałam wcześniej, jest ogromna różnica między tym, że się wie, a robieniem tego.

Nauczę Cię, jak konsekwentnie wykonywać czynności, które Cię doprowadzą do sukcesu. Koncept tego szkolenia ewoluował na przestrzeni 15 lat pracy z moimi klientami. 

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem, zapisz się na listę chętnych. Tylko osoby, które się zapiszą, otrzymają informacje o rozpoczęciu szkolenia oraz zaproszenie do wzięcia udziału. Szkolenie odbywa sie tylko 1 raz w roku.