METODA. HOLISTYCZNY SYSTEM: Wanda Training na wymodelowanie kobiecej sylwetki i odzyskanie blasku

Czy kiedykolwiek czułaś, że dajesz z siebie wszystko, ale nie masz rezultatów, jakie chcesz mieć?

 • Czy jesteś zmęczona pogonią za wymarzoną sylwetką?
 • Czy masz dość marnowania czasu, wydawania pieniędzy na kolejne plany i walkę o odzyskanie energii i ciała sprzed lat?
 • A może masz ZBYT DUŻO obowiązków i za mało czasu na rzeczy, które kochasz… a co dopiero na trening, zdrowe odżywianie czy swój rozwój
 • Czy czujesz się przytłoczona, a nadmiar sprzecznych informacji Cię frustruje, bo już nie wiesz kogoś słuchać, a każdy mówi co innego? 

Nie jesteś sama…

Większość kobiet WALCZY, aby odzyskać swoją energię i figurę. Pragnie wprowadzić zdrowe nawyki, ale bezskutecznie.

To dlatego, że utknęły w pułapce nowych diet, treningów czy super suplementów, zamiast skupiać się na rzeczach, które naprawdę działają i dają efekty. Więcej na ten temat w Poradniku dla zapracowanych kobiet po 30+ (kliknij tutaj). 

Z tym HOLISTYCZNYM SYSTEMEM, podarujesz sobie najlepszy prezent: NAJLEPSZE CIAŁO W TWOIM ŻYCIU, z którego będziesz dumna!

Od tej pory przystaniesz być kobietą cebulą, dowiedz się, kto to jest kobieta cebula: kliknij tutaj, jeśli tylko wdrożysz wiedzę, podejmiesz działanie i będziesz trzymać się planu.

 

Poznaj mój HOLISTYCZNY SYSTEM:

METODA Wanda Training:

JEST TO TRENING CIAŁA I UMYSŁU, GDZIE FUNDAMENTEM I ELEMENTEM SPAJAJĄCYM JEST ZDROWE ODŻYWIANIE.

to najskuteczniejsza metoda treningu dla kobiet, dzięki której wymodelujesz kobiecą, proporcjonalną sylwetkę:

 • wcięcie w talii
 • jędrne pośladki kształtem przypominające brzoskwinie
 • smukłe uda i ramiona
 • brak celulitu

Ponieważ wykonujesz tylko najskuteczniejsze ćwiczenia, najefektywniejsze metody i uzyskujesz rezultaty w maksymalnie krótkim czasie. Dzięki temu, każda z Was znajdzie czas na 30 minutowy skuteczny trening.

 

30 minut i tak minie, ale to Ty decydujesz jak je wykorzystasz!

 

Pamietaj, że nie ma sensu wykonywać setek ćwiczeń, których nikt nigdy nie widział.

Tym bardziej nie ma sensu wykonywać treningu ogólnego, ponieważ my kobiety, potrzebujemy specjalnego treningu, dzięki któremu utrzymamy równowagę między tkanką tłuszczową, a mięśniowa oraz nie rozbudujemy mięśni, które nie bedą wyglądać kobieco (takich jak: mięsień czworogłowy uda, odwodziciele, mięsień prosty brzucha, biceps, itd)

KIM JESTEM?

Mam na imię Wanda i mam 37 lat, a wyglądam i czuje się lepiej niż kiedykolwiek! Od ponad 15 lat jest trenerem i mimo licznych szkoleń (od pilatesu, jogi, po crosfit i trening siłowy), popełniłam mnóstwo błędów, których Ty już nie musi popełniać!

 

 • Zamiast kobiecej sylwetki- zbudowałam męska
 • Zamiast wcięcia w talii- miałam prostokątną talię
 • Zamiast pośladków- zbudowałam uda

a ubierając sukienkę, czułam się nie kobieco.

 

Ponadto jeszcze 10 lat temu chorowałam na niedoczynność tarczycy, miałam szmery na sercu i inne problemy zdrowotne. Byłam ciagle zmęczona, miałam huśtawki nastroju i na nic nie miałam czasu, za to miałam grafik przepelniony wizytami u różnych lekarzy.

 

Od ponad 6 lat trenuje sama oraz z moimi klientkami w Berlinie, od 3 lat online, według mojego systemu WANDA TRAINING.

 

Efekty?

Zdrowie, energia i wymarzona sylwetka! Dodatkowo sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym, ponieważ mając zdrowie, jesteś w stanie osiągnąć wszystko, o czym sobie zamarzysz! I to bez siłowni, bez trenera i bez marnowania czasu!

Skoro ja i moje klientki mogą, to Ty również!

MOJA MISJA:

Wiem, że nadmiar sprzecznych informacji frustruje. Wiem, że nic tak nie boli jak marnowanie czasu i pieniędzy i kręcenie się w kółko czy stanie w miejscu i nie osiągniecie wymarzonych rezultatów.

 

Moim celem jest wskazanie Tobie najszybszej i najefektywniejszej drogi do Twojego wymarzonego celu.

 

Na szczęście Ty już nie musisz szukać na własną rękę i popełniać moich błędów, ponieważ już za chwile poznasz sekret mojego systemu, dzięki któremu przestaniesz marnować czas i pieniądze oraz w końcu odzyskasz energię i swój blask, a także wymodelujesz kobiecą proporcjonalną sylwetkę, z której będziesz dumna!

Stosuje tylko najskuteczniejsze metody oraz najefektywniejsze ćwiczenia, przeznaczając na trening 30 min dziennie, traktując go jako nieodzowną część dnia, tak jak spanie, mycie się czy jedzenie.

Gotowa?

Nie zwlekaj i dołącz dziś do ekskluzywnego klubu dla kobiet!

Kliknij tutaj i poznaj szczegóły.