Jak sprzedawać więcej ofert premium?

 • Czy kiedykolwiek czułeś, że pracujesz zbyt ciężko w swoim biznesie trenera lub dietetyka, ale nie masz rezultatów, jakie chcesz mieć?
 • Czy jesteś zmęczony pogonią za nowymi klientami, wymianą czasu na pieniądze i walką o stworzenie firmy, która będzie w stanie wesprzeć Twoje cele finansowe?
 • A może masz ZBYT DUŻO klientów i za mało czasu na rzeczy, które kochasz… przez co czujesz się przytłoczony i odłączony od rodziny i osób, na których Ci zależy?

Nie jesteś sam…

Większość trenerów i dietetyków WALCZY, aby poszerzyć swoją wiedzę, przyciągnąć i nawrócić klientów, z którymi naprawdę chcą pracować oraz jednocześnie zarobić tyle, aby zmienić swoje życie.

To dlatego, że utknęli w pułapce czasu na pieniądze, pracując w biznesie, zamiast skupiać się na rzeczach, które naprawdę działają i dadzą im efekty oraz ich klientom.

To nie jest dobry model biznesowy.

Zdradzę ci więc sekret, który odkryłam rok temu, który przekształcił mój biznes w biznes z oferta premium i pomógł mi skalować się w szybkim tempie…

Opanuj to i nie masz ograniczeń co do dobra, które możesz zrobić na świecie… lub… Ilość satysfakcji i sukcesu finansowego, którym możesz się cieszyć.

Musisz nauczyć się sekwencji w tej kolejności, aby zbudować biznes z klientami premium.

Problem polega na tym, że większość trenerów i dietetyków, nie opanowuje sekwencji Klienta Premium we właściwej kolejności… lub osiągają dobre wyniki w jednej z umiejętności, ale zaniedbują inne, przez co nigdy nie osiągają pełnego potencjału wzrostu.

W rezultacie utknęli w miejscu, prowadząc kursy lub programy szkoleniowe, które wysysają z nich energię lub pracują z klientami, którzy nie płacą im tyle, ile są warci.

Albo spędzają zbyt dużo czasu na czynnościach o niskiej wartości, zamiast rozwijać swój biznes i wywierać wpływ, jaki są w stanie wywrzeć.

 

Szkolenie Klient Premium to pierwsze (i nadal jedyne) szkolenie w Polsce, które raz na zawsze zniszczy sposób myślenia o niskich cenach i zastępuje go zmianą tożsamości potrzebną do prowadzenia biznesu z klientami premium.

Właśnie dlatego Szkolenie Klient Premium,  jest tak ważne dla Twojej firmy...

Szkolenie Klient Premium zaczniesz opanowywać każdą część odnoszącego sukcesy biznesu z wysokimi biletami, abyś mógł przebić się przez pułap swoich dochodów i zbudować biznes, który KOCHASZ.

Ale zanim kupisz dostęp… przeczytaj poniższe informacje, aby upewnić się, że Szkolenie Klient Premium jest dla Ciebie odpowiednie…

 

 

Szkolenie Klient Premium NIE jest dla Ciebie, jeśli:

 • NIE zajmujesz się obecnie sprzedażą konsultacyjną przy wysokich opłatach lub dużych transakcjach lub nie chcesz tego robić w przyszłości
 • NIE nadajesz się do coachingu i zawsze szukasz powodów, dla których strategia nie zadziała, zamiast tego, jak zmieni ona Twój biznes

 • NIE jesteś zainteresowany wykorzystaniem technologii, aby uwolnić swój czas i zacząć sprzedawać jeden do wielu, aby szybko zwiększyć swoje dochody i skalować swój biznes

 • NIE jesteś zainteresowany rozszerzeniem swojej działalności poza 4, 5 lub 6 cyfr i staniem się prawdziwym Mistrzem Klientów Premium

 • Chcesz pozostać w swojej strefie komfortu i NIE rzucać sobie wyzwania, aby skalować się do 6-cyfrowego biznesu z wysokimi cenami i wywrzeć niesamowity wpływ na tych, którym służysz

 • NIE jesteś zainteresowany sprzedażą programów z wysokimi cenami z dużym zyskiem, zamiast tego wolisz trzymać się produktów z niskimi cenami przy dużej liczbie, co jest bardziej pracochłonne

O mnie:

Nie zaczynałam jako odnoszący sukcesy trener i właściciel firmy…

Zaczęłam od niczego więcej niż chęci pomagania ludziom... i... wielkiego marzenia o własnym biznesie. Na początku byłam tylko ja, sprzedając e-booki i kursy cyfrowe (trening, dieta, motywacja) z mojego małego domowego biura w Berlinie.

Ale w końcu odkryłam, że…

Sprzedanie czegoś za 10 EUR zajmuje tyle samo czasu i wysiłku, co sprzedaż za 100 EUR! Następnie, ze sprzedanie czegoś za 100 EUR zajmuje tyle samo czasu i wysiłku, co sprzedaż za 1000 EUR!

W rzeczywistości czasami potrzeba MNIEJ wysiłku, aby sprzedać usługę za 1000 EUR niż usługę za 100 EUR. A klienci o wartości 1000 EUR przysparzają ci dużo mniej bólu głowy, mniej wymagają twojego czasu i bardziej doceniają to, co robisz!

 

Dodatkowo zapewniasz sobie natychmiastową podwyżkę.

Dlatego natychmiast zaczęłam przekształcać moje książki, kursy – a nawet wiedzę w mojej głowie – w usługi coachingowe, konsultingowe i Mentoringowe Klientów Premium.

W rzeczywistości niektóre z moich wczesnych sukcesów w sprzedaży produktów i usług Premium polegały na niczym innym, jak przekształceniu moich e-bookow (które można było kupić za 10-30 euro online) w indywidualny program coachingowy realizowany przez 6 tygodni przez 1000 EUR na klienta.

 

To było jak posiadanie licencji na drukowanie pieniędzy.

 

Kiedy odkryłam sekrety sprzedaży oferty Premium, szybko przeskalowałam swój biznes do ponad 50 000 EUR miesięcznie).

Jeśli masz nastawienie i jesteś gotowy na Zmianę Tożsamości… i dasz mi pozwolenie, abym przez 3 dni rzuciła ci wyzwanie, abyś dokonał przemiany w Mistrza Oferty Premium… Ty również osiągniesz niesamowite wyniki w swoim biznesie.

 

W przeciwieństwie do innych wydarzeń, w których mogłeś uczestniczyć, gdzie prelegenci ładują Cię informacjami i długą listą rzeczy do zrobienia po powrocie do domu z imprezy…

 

W Szkoleniu Klient Premium nie tylko nauczysz się, jak szybko i łatwo skalować swój biznes Premium szybciej, niż myślałeś, że to możliwe…

Podczas wydarzenia faktycznie wdrożysz wiele lekcji i działań.

 

Dzień 1 - Oferta Premium

Jak stworzyć nieodparta Ofertę Premium dla 10% najlepszych Twoich idealnych klientów, który nie będą mogli odmówić.

Pierwszego dnia dowiesz się, jak tworzyć (lub restrukturyzować) oferty, które sprzedają po wysokich cenach biletów.

Jeśli próbowałeś już wcześniej sprzedawać Oferty Premium i nie powiodło Ci się, jest bardziej niż prawdopodobne, że Twoje oferty miały niewłaściwą strukturę, prezentację i cenę.

A to prawdopodobnie dlatego, że nie masz kogoś, kto „patrzy ci przez ramię”, upewniając się, że twoje oferty są tak mocne, jak to tylko możliwe.

Właśnie tutaj Szkoleniu Premium jest wyjątkowy.

Widzisz, w przeciwieństwie do innych wydarzeń, w których mogłeś uczestniczyć, gdzie prezenter mówi ci, jak 10-krotnie zwiększyć sprzedaż, ja podchodzę do osiągnięcia twojego celu w łatwiejszy sposób.

A to po prostu dodając zero do swoich ofert na froncie i zapewniając większą wartość.

 

Program o wartości 50 EUR staje się programem o wartości 500 EUR.

 

Program o wartości 100 EUR staje się programem o wartości 1000 EUR.

 

Jeśli wydaje ci się to teraz naciągane…

 

To się zmieni, gdy weźmiesz udział w Szkoleniu, ponieważ…

 

Pierwszego dnia zagłębimy się w psychologię wysokich ofert biletów… abyś mógł zrozumieć, czego szukają klienci premium i czego oczekują, kupując Twoje produkty lub usługi.

 

Zaczniesz rozumieć zmianę sposobu myślenia wymaganą, aby Twoja Zmiana Tożsamości stała się Wysokim Mistrzem Klientów Premium i…

 

Do końca pierwszego dnia będziesz mieć co najmniej jedną nową Ofertę Premium, która jest idealna dla Twojej grupy docelowej w cenie premium.

 

Dzień 2 — klienci Oferty Premium

Jak automatycznie przyciągnąć do swojej firmy lawinę klientów Premium (i jak to zrobić za darmo)

Ruch  jest siłą napędową biznesu. Tak więc drugiego dnia nauczysz się najlepszych metod, których możesz użyć, aby uzyskać zalew darmowego ruchu klientów premium do twoich ofert z wysokimi biletami.

Otrzymasz mój dokładny plan działania, aby od razu przyciągnąć rzeszę szalejących fanów, aby ZDOMINOWAĆ media społecznościowe.

Oczywiście nie potrzebujesz ponad 50 tys  fanów, tak jak ja, aby odnieść sukces w przyciąganiu klientów z wysokimi biletami.

W rzeczywistości wcale nie musisz zaczynać od dużej liczby obserwujących…

Ponieważ mam zamiar dać ci mój łatwy do wdrożenia plan działania, aby szybko zdobyć 100-1000 prawdziwych fanów na dowolnej platformie społecznościowej…

Niezależnie od tego, czy jest to Linkedin, Facebook, Youtube, Instagram czy cokolwiek innego.

 

Zaczniesz korzystać z tych strategii, aby natychmiast przyciągać nowych klientów premium, podczas wydarzenia i w nocy, kiedy dzień 2 dobiegnie końca.

 

Dzień 3 - zamknięcie oferty premium

Jak zamknąć ofertę premium bez bycia nachalnym lub nieautentycznym (nawet jeśli nienawidzisz sprzedaży)

 

Trzeciego dnia przechodzimy do zamknięcie oferty premium

 

To kluczowy krok w budowaniu biznesu premium… ponieważ… jeśli nie możesz sfinalizować transakcji… wszystko, co zrobiłeś do tej pory, idzie na marne.

 

A ponieważ zamykanie nie każdemu przychodzi naturalnie… i ponieważ nie każdy lubi zamykać…

 

Przedstawię Ci znacznie łatwiejszy, bardziej przewidywalny, bezstresowy sposób sprzedaży… bez uciekania się do wywierania presji lub taktyk manipulacyjnych.

 

Jest tak prosty, że możesz zacząć go używać już w dniu, w którym się go nauczysz.

 

Chcę jednak zagwarantować, że do końca dnia 3 będziesz czuć się pewnie i komfortowo, korzystając z moich unikalnych technik zamykania bez nacisku…

 

Dlatego odgrywamy sprawdzone techniki, dopóki nie staną się twoją drugą naturą i nie będą częścią twojej naturalnej rozmowy.

 

To jest coś, co docenią Twoi klienci z wysokimi biletami, ponieważ mogą wyczuć, kiedy ktoś próbuje zamknąć ich po staremu.

 

Bonus ograniczony czasowo!

Zarejestruj się już dziś i uzyskaj natychmiastowy dostęp do

Prywatna grupy.

Dostęp do prywatnej grupy jest możliwy tylko od dziś do 72 godzin po 3-dniowym wydarzeniu.

Wewnątrz grupy możesz:

Mastermind z innymi nastawionymi na sukces przedsiębiorcami, ekspertami i właścicielami firm

Otrzymuj niereklamowane, ekskluzywne dodatkowe filmy i szkolenia  TYLKO w grupie 

Słuchaj opinii, zdobywaj spostrzeżenia i dziel się historiami sukcesu z innymi mistrzami oferty premium

 

 

Dobrą wiadomością jest to, że kiedy sprzedajesz produkty lub usługi High Ticket, możesz sobie pozwolić na dużo więcej fajnych rzeczy.

 

To dlatego, że tylko jedna sprzedaż Premium, może z łatwością pokryć koszty większości rzeczy, których potrzebujesz w swoim życiu lub firmie.

 

 • Na przykład potrzebujesz nowej drukarki, komputera lub mebli biurowych?
 • Potrzebujesz czesnego za lepszą szkołę, przedszkole lub pomoc w domu?
 • Chcesz wybrać się na wycieczkę, wyremontować kuchnię lub kupić nowy samochód?
 • Po prostu zadaj sobie pytanie, ile muszę sprzedać Ofert Premium, aby pokryć koszty?

 

To samo dotyczy transformacyjnego doświadczenia, takiego jak to…

 

Tylko jeszcze jedna wyprzedaż Oferty Premium z łatwością pokryje koszt 3-dniowego szkolenia z dużą ilością reszty.

 

Jak zobaczysz, cena Szkolenia jest znacznie niższa od ceny, jakiej można by się spodziewać, biorąc pod uwagę informacje, które otrzymasz.

To dlatego, że jest to moje pierwsze tego typu szkolenie i będąc wiernym temu, czego uczę, w przyszłości dodam zero do jego ceny:) gdy otrzymam wszystkie historie sukcesu i rekomendacje z tego szkolenia.

 

Oto podsumowanie:

 

Biorę 2.500 EUR za godzinę, aby doradzać klientom jeden na jednego.

 

Niektórzy klienci zapłacili wielokrotnie tę stawkę, aby uzyskać dostęp do tego, co wiem o sprzedaży Oferty Premium,

Musiałbyś zainwestować co najmniej 2.500 EUR, by uzyskać dostęp do tego, co wiem o sprzedaży Oferty Premium, (jest to warte każdego grosza).

Ale dzięki Szkoleniu możesz siedzieć w pokoju przez pełne 3 dni i chłonąć wszystko, czym się dzielę na temat tego, jak skalować swój biznes coachingowy lub konsultingowy do poziomu, który chcesz rozwijać ….

I możesz to zrobić za MAŁY ułamek mojej 1-godzinnej opłaty za konsultacje.