Jak trenować, żeby mieć efekty? Metoda dla zapracowanych kobiet po 30!

Jak trenować, żeby mieć efekty? Metoda dla zapracowanych kobiet po 30!

NOWA TY 2023!

Hej Kochana, witam Ciebie serdecznie, zanim przejdziesz do planów treningowych, chciałabym, abyś zapoznała się ze szczegółami programu i zrozumiała dokładnie, co otrzymasz.

Nic nie dzieje się z dnia na dzień.

Abyś tym razem osiągnęła swój cel, potrzebujesz skutecznego planu treningowego, żywieniowego, regeneracji oraz treningu umysłu.

Zacznijmy od treningu treningiem.

Jeżeli chcesz:

 • wymodelować kobiecą, proporcjonalną sylwetkę czyli wcięcie w talii- a NIE prostokątną talię i męski six-pack!
 • smukle uda i ramiona- BEZ rozbudowanych mięśni czworoglowych i odwodzicieli uda i bicepsów!
 • pośladki przypominające brzoskwinie- czyli krągłe jędrne, a NIE śliwkę -podluzne, płaskie
 • pozbyć się celulitu-tak to jest możliwe! Cellulit NIE jest normalny!
 • a przy tym odzyskać energię trenując tylko 30 min

to jest to plan dla Ciebie!


  Czego nie znajdziesz w moich planach:

  • przypadkowych ćwiczeń- wykonujesz tylko najskuteczniejsze ćwiczenia, które nie zdeformuje sylwetki (nie rozbudują ud, ramion, pleców, nie spowodują, że Twój brzuch będzie odstający, a talia prostokątna)
  • przypadkowych treningów - wykonujesz tylko najskuteczniejsze Workuty, w których wykorzystałam najskuteczniejsze metody, z zachowaniem odpowiednich przerw, liczby powtórzeń, obciążenia, serii, odstępu miedzy jednostkami treningowymi, dzięki czemu osiągasz efekty w maksymalnie krótki czasie treningów dłuższych niż 30 min-nie ma sensu rozwlekać treningi, ponieważ badania udowodniły, że taki trening przynosi więcej korzyści (tkanka tłuszczowa spala się nawet do 48 po treningu) niż trening cardio (który po niespełna kilu tygodniach, traci na efektywności, a ćwiczenia należy wykonywać dłużej lub szybciej-np bieg)
  • treningów w czasie realnym -każdy trening został tak ułożony, aby nic Ciebie nie rozpraszało, byś mogła skupić się na sobie, na poprawnej technice, napięciu mięśni, oddechu, a nie na trenerze, który wykonuje swój trening
  • gadania i muzyki, która nie jest w Twoim guście - wszystkie ćwiczenia w workoutcie, nagrane są bez głosu, dlatego podczas treningu możesz słuchać swojej ulubionej muzyki, a sapanie trenera lub bezsensowne komentarze, krzyki czy ciagle te same teksty, nie będą Cię rozpraszać.
  Jeśli chcesz nauczyć się poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń, klikasz na poszczególne ćwiczenie, przed rozpoczęciem treningu lub umawiasz się na konsultacje onlne- nauka techniki wykonywania ćwiczeń lub bierzesz udział w szkoleniu, organizowanym cyklicznie.

  Twoja przemiana jest procesem, w zależności od tego z jakiego punktu startujesz, będziesz potrzebować odpowiednią ilość czasu. Zwykle trwa to 9 miesięcy.

  Niektóre kobiety osiągają już zamierzone cele w ciagu 5-7 miesięcy, inne potrzebują 12-24 miesięcy. Wszystko zależy od wykonania planów. Oczywiście możesz wykonywać przypadkowe Workuty z YouTube i innych darmowych kanałów, ale wiedz, że nie jest to plan, tylko uspokojenie "wyrzutów sumienia".

  A za rok o tej porze stwierdzisz, że próbowałaś już wszystkiego i musisz się pogodzić z tym, że Ty nie osiągniesz swoich celów, jak inne kobiety, że coś jest z Tobą nie tak (geny, wiek...)!

  To nie prawda! To nie Twoja wina!

  Wiele kobiet ćwiczy niewłaściwie, dlatego nie osiągają swoich efektów. Wykonują różne treningi, od różnych trenerów nie mając skutecznego, długoterminowego planu. Wierzą, że jakakolwiek aktywność, spowoduje schudnięcie i wymodelowanie kobiecej sylwetki.

  Niestety tak nie jest...

  To tak jakby wpuścić na statek, w którym nie ma kapitana, załogi i liczyć na to że dopłynie on do celu, podczas gdy statkiem buja w różne strony, w zależności od pogody, fal, wiatru.

  Nie ma celu, nie ma mapy, nie ma nawigacji, nie ma kapitana, nie ma załogi... za to jest statek. Czy nie brzmi to znajomo?

  Też masz statek (przypadkowe plany), ale jeszcze nie dopłynelas nigdzie (nie osiągnęłaś swojego celu).... Jak już wiesz, przez wiele lat ja również trenowałam niewłaściwie (kliknij tutaj i dowiedz się więcej), a na szkoleniach każdy mówił co innego... W roku 2016/17 zaczęła kształtować się metoda Wanda Training oraz moje bestsellerowe Programy Treningowe: Beach Body, Booty Building oraz Stretch & Mobility.

  Więcej na temat treningu dla zapracowanych kobiet, dowiesz się w poradniku (kliknij tutaj)

  Od tego czasu ta metoda i programy zmieniły nie tylko wygląd i samopoczucie, ale przede wszystkim energię, a co za tym idzie życie, tysiącom kobiet! Pod koniec 2022 roku, dokonalam ostatnich szlifów tych programów i włożyłam je do aplikacji GET FIT BY WANDA, w postaci 9 miesięcznego planu treningowego na wymodelowanie kobiecej sylwetki dla zapracowanych kobiet.

  Dzięki temu wiesz dokładnie, co i kiedy robić. Jednym kliknięciem włączasz trening i po 30 minutach jesteś już po. Możesz ćwiczysz z dowolnego miejsca na ziemi (już wyjazdy i urlop nie będą wymówką), nawet kiedy jesteś offline (Aplikacja iOS/Android).

  Trening poniedziałkowy wykonujesz w poniedziałek, wtorkowy we wtorek itd. To tak jak kalendarz adwentowy z prezentami. Codziennie otwierasz "okienko" i masz prezent.

  W aplikacji codziennie otwierasz workout dnia i wykonujesz trening, dzięki któremu sprawiasz sobie super samopoczucie zaraz po treningu oraz pracujesz na najlepsze ciało w Twoim życiu!

  Jeśli zdecydujesz się na 2 programy jednocześnie-trenujesz 6 razy w tygodniu po 30 minut, w ciagu 3 miesięcy wykonujesz 72 treningi! W ciagu roku 216!!!

  Jeśli chcesz zacząć od treningu 3x w tygodniu, wybierz Program Beach Body. W ciagu 3 miesięcy wykonujesz 36 treningów.

  *Cena jednego treningu personalnego z Wanda to 120 Euro. Natomiast ty, masz dostęp do 108 treningów za 7,19 euro każdy lub 216 treningów 6,17 euro (mniej niż kawa i ciastko w kawiarni!). To Ty decydujesz czy zainwestujesz te pare euro w siebie, czy wydasz na coś, co nie tylko nie doprowadzi Ciebie do celu, ale znacznie Cię od niego odciągnie...

   

  Rozumiem, że dla niektórych z Was jednorazowy wydatek 777 Euro to dość spora kwota (aby tak nie było, zapraszam Ciebie do darmowego szkolenia kliknij tutaj, które ma na celu pomoc Tobie wyjsć z energii braku do energii bogactwa i obfitości). Dlatego podzieliłam program na 9 części, dzięki czemu możesz kupić każdą z nich osobno.

   

  Plan spłat- co tydzień 29,99 EUR (36 płatności)

   Kup teraz - oplata jednorazowa 777 EUR

  Back to blog