How to lose weight?

How to lose weight?

How to lose weight, eliminate cellulite, build glutes without thigh expansion, and tone legs and arms – all in the shortest time, preferably without leaving your home?

Perhaps you've already tried various workout methods, maybe still not achieving the desired results.

I have good news for you!

I've been a trainer for almost 18 years, and for over 3 years, I've developed the Wanda Training method. With it, this time you will reach your goal. You'll achieve spectacular results in the shortest possible time, without leaving your home. Not only will you sculpt a feminine, proportional silhouette, but you'll also regain energy and joy in life. Workouts last from 20 to 30 minutes. This time passes anyway, but it's up to you how you utilize it.

I want to emphasize that I've utilized only the most effective methods and exercises to shape the female figure, not to deform it.

Many women, instead of building glutes, develop thighs, get rid of excessive fat tissue, leading to hormonal problems.

It's not just about exercising, doing hundreds of unseen workouts. It's about training effectively and seeing results.

21 days are enough, just 21 exercises to learn the habit of regular training, then it's time for further changes.

I recommend following the program step by step: workout, diet, mindset, coaching. This way, step by step, you'll get closer to your goal.

I understand you might want to start everything at once, but then, after a few days, you'll feel overwhelmed, and motivation will fade. It's about making lasting changes.

 

 

Jak schudnąć, jak zlikwidować cellulit, jak zbudować pośladki bez rozbudowy ud, jak wysmuklić nogi i ramiona – wszystko to w jak najkrótszym czasie, najlepiej bez wychodzenia z domu.

Być może próbowałaś już wielu metod treningowych, być może nadal nie osiągnęłaś wymarzonych efektów.

Mam dla ciebie dobrą wiadomość – od prawie 18 lat jestem trenerem, a od ponad 3 lat opracowałam metodę Wanda Training. Dzięki niej tym razem osiągniesz swój cel. Zdobędziesz spektakularne rezultaty w maksymalnie krótkim czasie, bez wychodzenia z domu. Nie tylko wymodelujesz kobiecą proporcjonalną sylwetkę, ale również odzyskasz energię i radość życia. Treningi trwają od 20 do 30 minut. Ten czas i tak mija, ale to ty decydujesz, jak go wykorzystasz.

Dodaję, że wykorzystałam tylko najefektywniejsze metody i najskuteczniejsze ćwiczenia na wymodelowanie kobiecej sylwetki, a nie na jej zdeformowanie.

Wiele kobiet, zamiast zbudować pośladki, rozbudowuje uda, pozbywa się zbyt dużej ilości tkanki tłuszczowej, przez co zaczynają się problemy hormonalne.

Nie chodzi o to, aby po prostu trenować, wykonywać setki ćwiczeń, których nikt nie widział. Chodzi o to, aby trenować skutecznie i mieć efekty.

Wystarczy 21 dni, wystarczy 21 ćwiczeń, aby nauczyć się nawyku regularnego treningu, następnie czas na kolejne zmiany.

Zalecam wykonanie programu po kolei: trening, dieta, mindset, coaching. Dzięki temu, małymi kroczkami zbliżysz się do celu.

Rozumiem, że chcesz zacząć od razu wszystko na raz, ale wtedy po kilku dniach będziesz przytłoczona, a motywacja minie. Chodzi o to, aby dokonać trwałych zmian.

Back to blog