PROGRAM dla zapracowanych kobiet! TOTALNA METAMORFOZA

✅ Ile warte jest dla Ciebie Twoje zdrowie?
✅ Gdzie byłaś rok temu o tej porze: jak wyglądałaś, jak się czułaś, co chciała osiągnąć?
✅ Gdzie jesteś teraz? A gdzie będziesz za rok o tej porze: jeśli przystąpisz teraz do programu?
✅ A gdzie będziesz jeśli tego nie zrobisz?
MAKE YOURSELF A PRIORITY! To moje motto i filozofa życiowa!
Jeśli zaczniesz od siebie, bardzo szybko zaobserwujesz pozytywne zmiany w Twoim otoczeniu u życiu!

KLIKNIJ TUTAJ I ROZPOCZNIJ SWOJA TOTALNA METAMORFOZE!

To tak jak w miłości. Jeśli jesteś zakochana, to zawsze znajdziesz czas dla tej osoby. To dlaczego nie możesz znaleść czasu dla siebie? Dlaczego wszyscy inni i wszystko inne dookoła, jest ważniejsze od Ciebie? Jeśli nie masz czasu dla siebie, to oznacza ze siebie nie kochasz! Jeśli nie siebie nie kochasz, to jak możesz pokochać innych?! Jak chcesz oczekiwać od innych, ze Ciebie pokochają?
✅Czy chciałabyś wymodelować kobiecą, proporcjonalną sylwetkę, która kochasz?
✅Czy chciałabyś poczuć się pełna energii i pewna siebie?
✅Marzysz o lepszej kondycji fizycznej i psychicznej oraz zdrowiu, abyś mogła osiągnąć swoje cele?
 
Ale jak to zrobić skoro nie masz czasu...?!
 • Domyślam się, że miałaś problem osiagnać efekty i wytrwać w działaniu, prawda?
 • Próbowałaś już liczenia kalorii, długich treningów na siłowni, a może nawet innych programów?
 • Założę się, że masz już dosyć treningów, bo nie widzisz wyników, na które zasługujesz.
Czy coś z tego brzmi znajomo...?
 Cóż, jestem tutaj, aby Ci powiedzieć, że nie musi tak być!
W ciągu najbliższych kilku minut pokażę Ci, jak możesz czuć się silna i seksowna BEZ spędzania godzin na siłowni!
Pewnie się zastanawiasz... Kim jestem i jak mogę wysuwać te twierdzenia?
Cześć, nazywam się WANDA:)
 • Stworzyłam Program na Wymodelowanie Kobiecej Sylwetki dla zapracowanych kobiet i mam misję bezwzględnego przyjęcia długoterminowej zmiany zdrowego stylu życia.
 • NIE popieram modnych diet, szybkich poprawek lub ludzi, którzy mówią Ci, żebyś była kimś innym niż swoim lepszym ja.
Posiadam 18 letnie doświadczenie jako dietetyk i trener personalny i fitness. Od 12 lat mieszkam w Berlinie, gdzie trenuje kobiety z ponad 35 krajów.Od 3 lat Pomogłam tysiącom kobiet online odzyskać energię, zdrowie i wymodelować kobiecą sylwetkę. Teraz Twoja kolej! Skoro inne kobiety mogły, to Ty również!
Z dumą mogę powiedzieć, że napisałam kilka ksiazek o treningu i odżywianiu i motywacji, jestem autorka Podcastu motywacyjnego FITNESS PODCAST BY WANDA, a przez 3 lata, odkąd zaczęłam działać online (Aplikacja: GET FIT by WANDA) pomogłam tysiacom kobiet na całym świecie, zmienić ich pogląd na fitness.
A teraz jestem tutaj, aby pomóc Tobie!
Pozwól, że przedstawię Ci zupełnie nowy SYSTEM, dzięki któremu krok po kroku, wymodelujesz kobiecą, proporcjonalną sylwetkę oraz odzyskasz swój blask i energię!
Nic samo się nie zrobi, podobnie jak nic nie dzieje się z dnia na dzień i bez skutecznego, długoterminowego planu, nie osiągniesz swojego celu. Inaczej nie byłoby Cię teraz tutaj ze mną... Prawda?
9 Miesięczny Program, dzięki któremu dzień po dniu, realizujesz swój plan, małymi kroczkami idąc do celu: każdego dania wiesz dokładnie, co masz robić: jak trenować, jak jeść, jak się zmotywować, jak się zregenerować. Jeśli zabraknie jakiegokolwiek elementu, nie osiągniesz swojego celu. Dodam, ze program został ułożony z myślą o zapracowanych kobietach, dlatego zajmie Ci to maksymalnie 2h w ciagu całego tygodnia!
Zaczynamy od budowy solidnych fundamentów i kolejno budujemy "dom". Piętra....Dach.. urządzamy "mieszkanie" dopiero w 9 miesiącu... Nie będzie tutaj już chaosu, gdzie bez fundamentów, chciałaś od razu "budować dach" (mieć efekty!) i jednocześnie urządzać pokój na pietrze, którego w ogóle nie wybudowałaś...!
Nie chodzi tylko o wymodelowanie kobiecej sylwetki….Chodzi o przekształcenie Twojego zdrowia psychicznego i fizycznego na cale ŻYCIE i czucie się niesamowicie w swoim Ciele! 
MAKE YOURSELF A PRIORITY! To moje motto I filozofa życiowa! Jeśli to zaczniesz od siebie, bardzo szybko zaobserwujesz pozytywne zmiany w Twoim otoczeniu u życiu!
Człowiek zdrowy ma tysiące marzen, człowiek chory, tylko jedno- być zdrowym!
Możesz myśleć, że możesz iść i zrobić to sama… ale zajęło mi 15 lat prób i błędów, aby udoskonalić ten system, nie wspominając o wszystkich pieniądzach, które zmarnowałam na szkolenia, na których każdy mówił co innego...!
Wykonałam całą ciężką pracę, abyś Ty już nie musiała!
Wszystkie moje sekrety możesz poznać w ciągu zaledwie kilkunastu miesięcy, korzystając za darmo, z mojej nowoczesnej Aplikacji GET FIT BY WANDA, dzięki której Twoja transformacja, stanie się świetna zabawa!
Jak dołączyć do programu?
 
Nie prowadzę sprzedaży ciągłej Programów Coachingowych, Mentoringowycnh oraz Płatnych Szkoleń. 

W związku z ograniczoną ilością miejsc, został uruchomiony system zapisów. 

Aby poznać zasady udziału przeczytaj następujące kroki:
KROK 1
Śledź kalendarz moich programów i szkoleń
 • Każde z moich szkoleń i programów ma kilka edycji w roku. Na każde obowiązują zapisy. Dokonanie zapisu na listę oczekujących, daje gwarancję miejsca.
Gdzie znajdziesz informację o zbliżających się terminach?
Obserwuj moje konto na Instagramie: @wanda.trainer - tam pojawiają się informacje o zbliżających się programach i szkoleniach.
KROK 2
 • Zapisz się na listę oczekujących, dzięki temu zyskasz gwarancję miejsca. Tylko osoby, które dokonają zapisu, otrzymają na swoją skrzynkę mailową, 3 dni przed oficjalnym startem zapisów, link do zakupu. Dzięki temu, ze masz pierwszeństwo w dokonaniu płatności, masz pewność, że zdążysz opłacić swoje miejsce.
KROK 3
Dokonaj zakupu szkolenia
 • Aby mieć gwarancję ceny, opłać kurs najpóźniej do ostatniego dnia miesiąca. Wraz z nowym miesiącem cena wzrasta. Link do zakupu będzie aktywny tylko przez 7 dni. Później nie będzie już możliwości zakupu.

   

   

  Co otrzymasz:

  KOMPLEKSOWY PROGRAM O LACZNEJ WARTOSCI PONAD 25.000 EUR!

  Co miesiąc otrzymasz nowe plany:

  ✅ Plan Treningowy na 9 miesięcy (3x 30 min w tygodniu) o wartości 1200 EUR

  ✅ BONUS 1: SKUTECZNY Plan żywieniowy bazujący na diecie sezonowej, metodzie postu przerywanego oraz nieliczeniu kalorii, odpowiedniej kolejności posiłków oraz łączenia produktów, w celu maksymalizacji wyników (dieta bez diety, czyli bez liczenia kalorii, ważenia posiłków, głodówek i efektu jojo. Posiłki zajmują maksymalnie 5 minut w przygotowaniu, dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze) o wartości 1200 EUR

  ✅ BONUS 2: Ekskluzywna grupa społecznościowa, pociągająca Cię do odpowiedzialności, abyś nie rezygnowała, dopóki nie zobaczysz wyników. Dołącz do ekskluzywnej społeczności inspirujących kobiet, aby otrzymać wsparcie i motywację od kobiet mających takie cele jak Ty, motywujących i wspierających się nawzajem (bezcenne!!!)

  ✅ BONUS 3: Dostęp do programu w nowoczesnej aplikacji: trenuj, jedz, miej kontakty ze mną i z dziewczynami w dowolnym miejscu i czasie! (o wartości 500 EUR)

  ✅ BONUS 4: Stały kontakt (chat ze mną), abyś otrzymała wsparcie i motywację (o wartości 2.999 EUR)

  ✅ BONUS 5: Monitorowanie nawyków, takich jak liczba godzin snu, nawodnienie, kroki, dzięki temu będziesz z siebie dumna, że wykonałaś kolejny krok, dzięki któremu odzyskasz energię i spokój psychiczny

  ✅ BONUS 6: Monitorowanie obwodów i wagi, dzięki temu będziesz chętniej trzymała się swojego programu, widząc efekty

  ✅ BONUS 7: 36 Sesji Coachingowych z sesją Q&A - czyli wasze pytania, moje odpowiedzi, dzięki którym zmienisz swoje myślenie i tym razem nie odpuscisz (o wartości 10.692 EUR)

  ✅ BONUS 8: 72 Treningi Livestream we wtorki i czwartki od 6:45 do 7:15 (o wartości 3.600 EUR)

  Sprawdź, ile kosztują Cię złe, aczkolwiek przyjemne nawyki...:

  - Kawa na mieście: 4-6 EUR
  - Kawa na mieście i ciastko: 8-12 EUR
  - Kebab: 7-10 EUR
  - Powiększanie ust: 350-500 EUR
  - Botox: 500-800 EUR
  - Operacja pośladków: 10.000-15.000 EUR

  To Twoje życie i Twoje wybory!

   

  KLIKNIJ TUTAJ I wybierz odpowiedni dla siebie plan.