Zapisy

Nie prowadzę sprzedaży ciągłej Programów Coachingowych, Mentoringowycnh oraz Płatnych Szkoleń. 

W związku z ograniczoną ilością miejsc, został uruchomiony system zapisów. 

Aby poznać zasady udziału przeczytaj następujące kroki:

KROK 1

Śledź kalendarz moich programów i szkoleń

  • Każde z moich szkoleń i programów ma kilka edycji w roku. Na każde obowiązują zapisy. Dokonanie zapisu na listę oczekujących, daje gwarancję miejsca.
Gdzie znajdziesz informację o zbliżających się terminach?

Obserwuj moje konto na Instagramie: @wanda.trainer - tam pojawiają się informacje o zbliżających się programach i szkoleniach.

KROK 2

ZAPISZ SIE

    • Zapisz się na listę oczekujących, dzięki temu zyskasz gwarancję miejsca. Tylko osoby, które dokonają zapisu, otrzymają na swoją skrzynkę mailową, 3 dni przed oficjalnym startem zapisów, link do zakupu. Dzięki temu, ze masz pierwszeństwo w dokonaniu płatności, masz pewność, że zdążysz opłacić swoje miejsce.

KROK 3

Dokonaj zakupu szkolenia

  • Aby mieć gwarancję ceny, opłać kurs najpóźniej do ostatniego dnia miesiąca. Wraz z nowym miesiącem cena wzrasta. Link do zakupu będzie aktywny tylko przez 7 dni. Później nie będzie już możliwości zakupu.

KROK 4

Dołącz do ekskluzywnej grupy w mojej Aplikacji GET FIT by WANDA

  • Każde z moich programów online coachingowych odbywa w nowoczesnej Aplikacji GET FIT by WANDA. Wraz z nową edycją pojawiają się nowe nagrania, więc zakres wiedzy, którą Ci udostępniam, stale się poszerza. Ponadto w ekskluzywnej grupie w Aplikacji, będziesz w stałym kontakcie ze mną oraz z pozostałymi kursantami (Bonus #2 i #3)

Jak dołączyć do grupy?

  • Po opłaceniu swojego zamówienia otrzymasz automatyczny dostęp zarówno do swojego programu/szkolenia, jak i do ekskluzywnej grupy i prywatnego chatu ze mną.
Udogodnienie. Korzystaj nawet kiedy jesteś offline (samolot).

Korzystając z Aplikacji Webowej, konieczny jest dostęp do internetu, natomiast aplikacja pobrana ze sklepu GOOGLE lub APPLE, nie wymaga połączenia z internetem (video szkoleniowe pobierasz raz i korzystasz nawet będąc offline), do chatu ze mną i z pozostałymi kursantami, potrzebujesz internetu.

Do zobaczenia  w Aplikacji GET FIT by WANDA:)

ZAPISZ SIE