Nadchodzące szkolenia:

FUNDAMENTY: Jak odzyskać blask, energię i zdrowie, a przy tym zlikwidować nadmiar tkanki tłuszczowej i wymodelować sylwetkę. Skuteczne i nieczasochłonne podstawy zdrowego odżywania, bezlitośnie liczenia kalorii, treningu ciała i umysłu oraz regeneracji.

Budowanie fundametowe zdrowego życia.

Level 1: Darmowe szkolenie. Przyciągnij bogactwo wykorzystując prawo przyciągania.

Wyjdź z energii braku do energii bogactwa.

Level 2: Przeprogramuj swój umysł. Zmiana mindsetu. Zacznij widzieć rzeczy i sytuacje inaczej.

Odblokuj swój potencjał i stan się architektem swojego życia! 

Level 3: Zacznij przyciągać do siebie pieniądze. Podejście energetyczne. 

Stań się niezależną  finansowo kobietą!

Level 4: Zacznij zarabiać pieniądze. Podejście logiczne. Budowanie modelu biznesowego online, krok po kroku z wykorzystaniem narzędzi obecnej technologii.

Cz. I Stwórz biznes online w 30 dni.

  Level 5: Zacznij zarabiać pieniądze. Podejście logiczne. Budowanie biznes online krok po kroku z wykorzystaniem narzędzi obecnej technologii.

  Cz. II Jak rozkręcić dochodowy biznes online.

  Level 6: Zacznij zarabiać pieniądze. podejście logiczne. Przełączenie biznes online na autopilota.

  Cz. III Jak ustawić pracę na autopilota.

  W związku z ogromnym zainteresowaniem moimi szkoleniami z moim osobistym udziałem podczas trwania szkolenia, został uruchomiony system zapisów.

  Szkolenia są ograniczone ilością miejsc, dlatego aby mieć gwarancję uczestnictwa zapisz się klikając w wybrane szkolenie.
  Po dokonaniu zapisu i potwierdzeniu go, na 3 dni przed szkoleniem otrzymasz link do zakupu.
  Szkolenia odbywają się w nowoczesnej Aplikacji, co pozwoli Ci na ponowne odsłuchanie w dowolnym momencie. – zaproszenie otrzymasz w mailu potwierdzającym zakup szkolenia.
   Do zobaczenia!

  Każde odbyte szkolenie, dostępne jest w formie kursu online, do którego możesz przystąpić kiedy chcesz i masz do niego dostęp na zawsze. Zawartość  kursu rozszerza się z upływem czasu. Masz dostęp do materiału który jest oraz będzie. Płacisz raz, korzystasz na zawsze i masz dostęp do nowości dodawanych podczas kolejnych edycji live.